/
Про нас

Про нас

TOURS & TICKETS – ДОСТУПНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ВСІХ

«Tours & Tickets» – мережа, в яку входять понад 250 турагенцій. Наші офіси працюють у 83 містах України, і в кожному з них ви можете розраховувати на теплий прийом і професійне обслуговування.

Ми об’єднані не тільки франшизою, але також загальними принципами роботи і єдиним, високим стандартом надання туристичних послуг нашим клієнтам.

За час роботи, нашій мережі довірили відпочинок більше 145 тис. туристів. 83% залишаються нашими постійними клієнтами, і ми зробимо все можливе, щоб ви також увійшли в їхнє число.

Ми відповідально вибираємо партнерів для організації вашого відпочинку. Це компанії, які дотримуються тих принципів роботи, що і ми: порядність, чесність, професіоналізм і доступні ціни. Це перевірені роками і стабільні в будь-яких ринкових ситуаціях туроператори.

Пакетні авіа і екскурсійні тури – наш основний продукт, але також, ви маєте змогу замовити додаткові послуги: авіаквитки, страхування, оренда автомобіля, допомога в оформленні віз, сім-карти для дешевого роумінгу та багато іншого.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Весь асортимент турів, які є на ринку
  • Програма лояльності і спеціальні акції для клієнтів
  • Ексклюзивні тури, яких немає у інших
  • Більше 145 тис. задоволених туристів
  • Будьте впевнені, ваш тур відбудеться!

З нетерпінням чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м. Чернівці, пр. Незалежності, 131, ТЦ ”Проспект”, 3 поверх, офіс 307.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту